Tovább a tartalomhoz
6500 Baja, Mártonszállási út 81. ugyfel@bajaviz.hu +36 79 998 606
Hibabejelentés: +36 79 998 606

Állásajánlataink

Biológus vagy Biomérnök

A BAJAVÍZ Kft. a szennyvíz-ágazaton felmerülő technológiai feladatok ellátására biológus vagy biomérnök végzettséggel rendelkező munkatársat keres.

Feladatok:

-         a Kft. által üzemeltetett szennyvíztelepeken zajló szennyvíztisztítási folyamatok figyelemmel kísérése, ellenőrzése, szükséges beavatkozások elrendelése

-         szennyvíztelepi kezelők munkájának irányítása, ellenőrzése,

-         részvétel engedélykérelmek, jelentések, egyéb hatósági adatszolgáltatások, stratisztikák készítésében.

Feltétel: B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent a hasonló szakterületen szerzett tapasztalat.

Bérezés megegyezés szerint.

Hidrogeológus

A BAJAVÍZ Kft. az ivóvíz-ágazaton felmerülő feladatok ellátására hidrogeológus végzettséggel rendelkező munkatársat keres.

Feladatok:

-         részvétel a Kft. által üzemeltetett vízbázisokon, ivóvíztisztító telepeken felmerülő üzemeltetési feladatok ellátásában, különös tekintettel a kutak üzemeltetésére, és a vízbázisvédelmi feladatokra,

-         vízműtelepi kezelők munkájának irányítása, ellenőrzése,